ZC
ZC

ZC

Nicolo Napoli a explicat victoria Iașiului, de vineri: "Cei de la Petrolul au făcut 3 schimbări la pauză și a fost bine"

Postat la: 11.03.2016 | Scris de: ZIUA NEWS

0

CSMS Iași a revenit pe prima poziție în clasamentul play-out-ului, cu 22 de puncte, în urma victoriei obținute pe terenul Petrolului, scor 2-1, vineri seara în etapa a doua a play-out-ului Ligii I.

"Sunt trei puncte foarte importante. Am facut o prima repriza buna, dar in a doua n-am mai avut posesie si am suferit. Dar pot spune ca a fost o partida buna.

Cei de la Petrolul au facut 3 schimbari la pauza si a fost bine, pentru ca au inceput bine repriza a doua, avand 3 fotbalisti proaspeti", a declarat la finalul meciului, antrenorul echipei moldovene, Nicolo Napoli, la Dolce Sport.