Acest site foloseste cookies. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor Afla mai multe! x










Contact

Redactor șef: Petre Nițeanu

E-mail: niteanu@ziuanews.ro

Redactor şef-adjunct: Bogdan Comaroni

E-mail: comaroni@ziuanews.ro

Publicist comentator: Mugur Preda

E-mail: preda@ziuanews.ro

Senior editor: Bogdan Panţuru, Ion Teleanu

E-mail: panturu@ziuanews.ro, teleanu@ziuanews.ro

Politic: Auraș Păcuraș, Nicki Florescu, Iulian Tănăsescu

E-mail: pacuras@ziuanews.ro, florescu@ziuanews.ro, tanasescu@ziuanews.ro

Justiţie: Voichiţa Răşcanu

E-mail: rascanu@ziuanews.ro 

Economic: Olimpia Mihai, Andreea Andrei

E-mail: mihai@ziuanews.ro

Sport: Marius Mihalcea, Mihai Nejneru, Bogdan Minulescu, Gheorghe Sas

E-mail: mihalcea@ziuanews.ro, minulescu@ziuanews.rosas@ziuanews.ro

Cultură: Alexandra Nicolae

E-mail: nicolae@ziuanews.ro

Reporteri: Monica Cosac, Andreea Ionescu, Viorica Ispas, Maria Vanc, Alex Puiu, Ruana Ceauşescu, Elena Rusu

E-mail: cosac@ziuanews.ro, ionescu@ziuanews.ro, ispas@ziuanews.ro, vanc@ziuanews.ro, puiu@ziuanews.ro, ceausescu@ziuanews.ro, rusu@ziuanews.ro

Fotoreporter: Andrei Flore, Marius Vasilică

Editori foto: Marius Bunu, Alexandru Radu

Web developer: Cosmin Antofie

Publicitate: publicitate@ziuanews.ro

Telefoane redactie: 0745.752.500; 0749.752.501

E-mail redactie: ziua@ziuanews.ro

*
*
*
*